| Виліт рукава | 700 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір ріжучої стрічки | 0.45x10x3590 мм |
| Розмір столу | 1200 х 1800 мм |
| Модель | KAIGU DCQ-700 |
| Потужність двигуна | 1500W |
| Максимальна висота підйому лапки | 200 мм |
| Вага | 265 кг |
| Мережа | 220 V |
| Елекро-магнітний уловлювач стрічки | ✓ |
| регулювання швидкості | ✓ |
| Система наддуву (повітряна подушка) | ✓ |
Стрічкова розкрійна машина KAIGU DCQ700
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE BRC-125 дисковий розкрійний ніж
5 320,48 ₴
Cheering RCS-110B дисковий розкрійний ніж на акумуляторі з вбудованим сервоприводом
6 859,46 ₴
Cheering RCS-125B дисковий розкрійний ніж на акумуляторі з вбудованим сервоприводом
8 002,70 ₴
LEJIANG D108 кінцева відрізна лінійка довжиною 2.8м з довгою ручкою
13 762,89 ₴
