| Країна виробник | Китай |
| Тип машини | Вертикальний шабельний ніж 10″ на сервоприводі з регулюванням швидкості |
| Модель | KAIGU ZCD-SSD 10′ |
| Розмір леза | 10 |
| Потужність двигуна | 1800W |
| Максимальна висота підйому лапки | до 210 мм |
| Максимальна швидкість | 2200-4000 об/хв |
| Вага | 14.5 кг |
| Мережа | 220V |
СХОЖІ ТОВАРИ
Cheering RCS-100B дисковий розкрійний ніж на акумуляторі з вбудованим сервоприводом
6 668,02 ₴
Dayang DYDB-2 2.8м Автоматична відрізна лінійка
45 130,60 ₴
KAIGU DCQ1200 стрічкова розкрійна машина
186 572,20 ₴
