BRUCE BRC-T1310F1 машина циклічного шиття з перекидною пневматичною притискною лапкою, робоче поле 130х100 мм
238 893,90 ₴
| Висота підйому лапки | 22 мм |
| Кількість голок | 2 |
| Кількість ниток | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Робоче поле | 130х100 мм |
| Тип голки | DPx17 |
| Тип матеріалів | Важкі |
| Тип машини | Автоматична машина циклічного шиття |
| Модель | BRC-1310F |
| Максимальна швидкість | 2700 об/хв |
| Мережа | 220 В |
| Автоматична обрізка ниток | ✔ |
| Автоматичний підйомник лапки | ✔ |
| Позиціонер голки | ✔ |
BRUCE BRC-T1310F1 програмована машина циклічного шиття
Високотехнологічна професійна швейна машина обладнана високоточною механікою, пневматичним приводом і комп'ютерним управлінням.
Легкість керування забезпечується можливістю введення даних з сенсорного дисплея.
Машина оснащена портом USB для перенесення зразків відстрочки з зовнішнього носія, а також системами автоматичної обрізки нитки, нитковідводчиком і підйому лапки.
Вона використовує великий екран з високою роздільною здатністю, а також англомовний інтерфейс, на якому може бути задіяний повністю сенсорний режим управління.
Модель може використовуватися при пошитті виробів з важких матеріалів і шкіри: шкіряного взуття, сумок, джинсових виробів, спорттоварів та іншого спеціалізованого шиття.
Застосовується для пошиття малюнків, сточування деталей, пошиття закріпок, пришивання етикеток, емблем, застібки типу "велкро", декоративної обробки кишень і нанесення спеціальної закріпки.
