Стілець для швачки СТ-1, тканина PromStul
Особливості стільця для швачки СТ-1 оббивка тканина PromStul™
| Регулювання висоти сидіння | ПРУЖИННИЙ МЕХАНІЗМ |
| Обертання сидіння | на підшипниках |
| Товщина металу на каркасі | від 1,5 до 6,0 мм |
Характеристики
| Розмір сидіння | 440 х 370 мм |
| Розмір спинки | 340 х 230 мм |
| Основа сидіння/спинки | фанера 10 мм/фанера 4 мм |
| Наповнювач | пінополиуретан (поролон), щільність 28 |
| Колір оббивки | синий, сірий, червоний |
| Покриття каркасу | порошкова емаль, колір світло-сірий RAL 7035 |
| Заглушки на ніжках | пластик |
