KAIGU DCQ700 стрічкова розкрійна машина
152 878,80 ₴
Стрічкова розкрійна машина HOFFMAN HF 200TF/1100/1
239 563,12 ₴
KAIGU DCQ900 2,2 кВт стрічкова розкрійна машина
177 563,74 ₴
Категорія: Розкрійне обладнання
| Виліт рукава | 900 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір ріжучої стрічки | 0.45x10x4005 |
| Розмір столу | 1500х2100 мм |
| Модель | KAIGU DCQ900 |
| Потужність двигуна | 2200W |
| Максимальна висота підйому лапки | 250 мм |
| Вага | 285 кг |
| Мережа | 220V |
| Елекро-магнітний уловлювач стрічки | ✓ |
| регулювання швидкості | ✓ |
| Система наддуву (повітряна подушка) | ✓ |
Стрічкова розкрійна машина KAIGU DCQ900
СХОЖІ ТОВАРИ
BRUCE BRC-110 дисковий розкрійний ніж
4 901,66 ₴
Cheering RCS-110B дисковий розкрійний ніж на акумуляторі з вбудованим сервоприводом
6 888,82 ₴
BRUCE BRC-T3 10″ 1168W вертикальний (шабельний) розкрійний ніж
17 796,12 ₴
Dayang DYDB-2 2.8м Автоматична відрізна лінійка
45 130,60 ₴
Машина для нарізання тасьми 160CH GUANGFENG
48 575,01 ₴
