| Виліт рукава | 1200мм |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір ріжучої стрічки | 0.45x10x4560 |
| Розмір столу | 1500×2400 мм |
| Модель | KAIGU DCQ1200 |
| Потужність двигуна | 2000W |
| Максимальна висота підйому лапки | 250 мм |
| Вага | 330 кг |
| Мережа | 220 V |
| Елекро-магнітний уловлювач стрічки | ✓ |
| регулювання швидкості | ✓ |
| Система наддуву (повітряна подушка) | ✓ |
Стрічкова розкрійна машина DCQ1200
СХОЖІ ТОВАРИ
Cheering RCS-110B дисковий розкрійний ніж на акумуляторі з вбудованим сервоприводом
6 888,82 ₴
Cheering RCS-125B дисковий розкрійний ніж на акумуляторі з вбудованим сервоприводом
8 036,96 ₴
Dayang DYDB-2 2.8м Автоматична відрізна лінійка
45 130,60 ₴
